Сертифікація товарів та послуг

Сертифікація товарів та послуг

iso_icoТовариство є офіційним представником інспекційного та сертифікаційного бюро «SIC» у західній Україні  – проводить акредитацію продукції та послуг згідно міжнародних стандартів ISO та видає відповідні сертифікати міжнародного зразка.

З метою сприяння розвитку економіки регіонів та їх інтеграції у світову господарську структуру, зміцнення позицій українських товаровиробників на європейському та світовому ринку, а також з метою підвищення рівня конкурентоспроможності українських товарів і послуг Товариство виконує такі види робіт, які Ви можете замовити:

Сприяння в організації та впровадженні систем менеджменту організацій відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 27001, а також інших міжнародних стандартів в українських організаціях
Проведення сертифікації натуральної продукції на відповідність вимогам міжнародного стандарту «Natis: 2014»
Організація і проведення експертиз і сертифікації продукції, послуг і виробництв в системі міжнародної сертифікації SIC в організаціях різних галузей промисловості і сфери послуг

Міжднародна сертифікація

logo_sic_certifiedСертифікація продукції, послуг в рамках міжнародних систем, зокрема System of International Certification (SIC), дозволяє підприємству випускати продукцію або надавати послуги, які будуть визнані в рамках світового співтовариства.


СЕ-маркування

CE-2Директиви Європейського Союзу РЄ (Директиви Нового та Глобального підходів), це законодавчий інструмент, який встановлює обов’язкові вимоги до продукції в процесі проектування, виготовлення, реалізації та утилізації. Це фактично механізм обов’язкової сертифікації. У той же час, законодавство Європейського Союзу залишає право членам ЄС розробляти власні механізми виконання Європейських Директив РЄ, з більш суворими правилами. Процедура сертифікації за Директивами Нового Підходу (New Approach Directives) не може бути на національному рівні спрощена.


NATIS (Натуральный продукт)

AAEAAQAAAAAAAAKRAAAAJDkxMWUyMDU5LTI2YjItNDkwNC1hMzRlLWVkYzcwOGZiMzE5YQВ основі системи натурального виробництва лежать специфічні і конкретні норми виробництва, які мають на меті забезпечити оптимальні агроекосистеми, стійкі в соціальному, екологічному та економічному плані.


Халяль

скачанные файлыХаляль – загальноприйнятий у всіх країнах термін перекладається як «дозволений», «дозволений», відповідає поняттям «ісламський», «мусульманський» тощо.


ГОСТ Р

скачанные файлыНаявність офіційного документа про сертифікацію продукції у підприємця полегшує проведення експортно-імпортних операцій, служить орієнтиром покупцеві, певною мірою гарантує його безпеку. Об’єкт сертифікації – продукція виробничо-технічного призначення, всі види послуг, товари народного споживання і т.д. Перелік об’єктів обов’язкової сертифікації формується законодавчим органом і закріплюється в законодавчому акті.


УкрСЕПРО

скачанные файлы (1)Система сертифікації УкрСЕПРО створена як система сертифікації продукції, послуг для вирішення питань по обов’язковій сертифікації в Україні. Система сертифікації розроблена відповідно до національних стандартів України і покликана оцінювати відповідності продукції, послуг на відповідність цим стандартам.


COSMIC-СТАНДАРТ

скачанные файлы (2)Пропонуємо Вам сертифікувати свою косметичну продукцію за вимогами COSMIC-стандарт.

COSMIC-стандарт використовується для цілей сертифікації натуральних і органічних косметичних продуктів.

У стандарті визначені 2 рівня сертифікації:
• Натуральні косметичні продукти
• Органічні косметичні продукти

Для обох груп продуктів заборонено використання речовин тваринного походження, генно-модифікованих продуктів, продуктів переробки мінеральних масел.
Косметичні продукти при сертифікації отримують статус натуральних або органічних косметичних продуктів залежно від процентного вмісту сертифікованих органічних і натуральних інгредієнтів, що входять в продукт.
Згідно з вимогами COSMIC-стандарту можуть бути сертифіковані як косметичні продукти в цілому так і окремі інгредієнти.


Екологічне маркування

скачанные файлы (1)Міжнародний стандарт ISO 14021 встановлює вимоги до екологічних заявоr у вигляді словесних формулювань, знаків і графічних зображень, що стосуються продукції, загальні методи оцінювання та перевірки екологічних заяв, що самі декларуються,  і спеціалізовані методи оцінювання та перевірки окремих заяв.

Цей стандарт не усуває і не змінює законно необхідну екологічну інформацію, заяви чи маркування та інші вимоги.

Згідно з цим стандартом, продукцію можна маркувати за такими характеристиками:

• Компостований
• Підданий деградації
• Сконструйований з урахуванням розбірки
• Продукція зі збільшеним терміном служби
• Відновлена ​​енергія
• Той, що здатен до рециклювання
• Вміст повторно переробленого матеріалу
• Матеріал до споживання
• Матеріал після споживання
• Вторинно перероблений матеріал
• Відновлений (утилізований) матеріал
• Знижене енергоспоживання
• Знижене споживання ресурсу
• Знижене водоспоживання
• Багатократного користування
• Багатократного заповнення
• Знижена кількості відходів


Євроорганік

imagesНа 2011 рік, близько 150 виробників в Україні (близько 0,4% всіх земель) пройшли міжнародну органічну сертифікацію, визнавши і дотримуючись міжнародних стандартів органічного виробництва.

До термінів органічної продукції у світі ставляться «органік», «біо» та «еко». У ці терміни вкладаються не тільки вартість інспектування та сертифікації всіх етапів виробництва, а й ключові прінципи органічного виробництва, які розділяють органічні виробники у всіх країнах світу.

Псевдо-органік – це звичайний обман покупця.
Відсутність в Україні національного законодавства, що регламентує органічне виробництво, не є виправданням маніпуляції термінами, які позначають органічні продукти у всьому світі.

В Україні, виробники псевдо-органічної продукції навмисно вводять в оману покупців, але пильний і інформований споживач завжди зможе протистояти обману, голосуючи своїм гаманцем.


ЄврАзЕС

скачанные файлы (2) Затверджено Рішенням Комісії Митного союзу від 7 квітня 2011 року N 620.
Єдиний перелік продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації або декларування (підтвердженню) відповідності в рамках Митного союзу з видачею єдиних документів сертифіката відповідності технічному регламенту Митного союзу або декларації про відповідність тех.регламенту ТЗ.
Видані раніше за єдиною формою сертифікати відповідності ТЗ та прийняті декларації про відповідність Митного союзу на продукцію, для якої змінена форма сертифікації та декларування відповідності в Єдиному переліку, діють без переоформлення до закінчення терміну їх дії. Зміна маркування такої продукції в частині нанесення знаків відповідності не потрібна.


Енергоефективність

скачанные файлы (3)Зниження енергоспоживання – одна з основних задач у світі. У зв’язку з метою підвищення енергетичної ефективності при виробництві, передачі та споживанні енергетичних ресурсів набирає популярність сертифікація відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14021 “Етикетки та декларації екологічні. Екологічні заяви, що самі декларуються, (екологічне маркування за типом ІІ)”. Маркування енергетичних характеристик продукції широко використовується у світі. Енергоефективність продукції є надзвичайно важливою і необхідною інформацією для користувача, оскільки дозволяє реально економити гроші споживача. Мета сертифікації полягає у підтвердженні заявлених характеристик, тому низькоякісні вироби також сертифікуються. Внаслідок цього, вплив сертифікації на підвищення енергоефективності продукції стає все більш важливим. Порівняння даних по ефективності між різними постачальниками продукції не становить проблем, т. як. стандарти випробувань всередині сімейства продукції уніфіковані.

Проведення інших видів експертиз та експертних оцінок продукції, послуг і виробництв
Теоретична підготовка персоналу і тестування внутрішніх аудиторів систем менеджменту організацій
Підготовка та проведення виставок, семінарів, конференцій, ділових переговорів з питань сертифікації продукції, послуг, систем менеджменту організацій
Проведення маркетингових та інформаційно-рекламних заходів з вивчення потреб українського ринку в послугах і роботах, і БМС
Для обговорення дати проведення заходу та його деталей прохання зв’язатися з нами.10047429_l

Ви можете вибрати зручний для Вас спосіб зв’язку в розділі Контакти.